arsenal romania
c'mon you gunners!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
arsenal romania | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ARSENAL ROMANIA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sexy_andrea2006 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Sibiu
cauta Barbat
27 - 53 ani
arsenal romania / gunner 4 life / asadar... urmeaza villa, man utd, chelski, liverpool Moderat de muie arsenal..forza UTD
Autor
Mesaj Pagini: 1
thereauristu
Administrator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 122
e cea mai grea perioada a sezonului. daca iesim cu bine de aici  sunt toate premisele unui sezon de exceptie. asta deorece urmeaza o perioada destul de usoara pana pe la mijlocul lui aprilie de 7 meciuri, cel mai greu meci fiind o deplasare la birmingham city. dupa aceste meciuri s-ar preconiza ca revine van persie :X
prin urmare chiar daca arsenal nu iese cu bn din aceste meciuri ar mai putea recupara pe parcurs, dar va fi cam greu.
dar daca ar obtine sa zicem 8 pct (asta include macar un egal la chelsea) ar fi de perfect din pct meu de vedere.
deja de la 8 pct in sus ar fi de vis.

in legatura cu eterna problema a accidentarilor situatia e incurajatoare. in afara de accidentatii pe termen lung  (RVP, djourou, gibbs) doar diaby are probleme, dar va reveni cu man utd. song se intoarece de la cupa africii (revine tot cu man utd). treaba-i buna

voi cam cate pct credeti ca vom lua?


pus acum 16 ani
   
nexus07
Moderator

Din: Craiova
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 170
Asa este...sunt destul de nerabdator intr-un fel dar si putin temator.......
Sper sa scota ce e mai bun din meciurile astea....
Cu man utd pe emirates si cu chelsea pe bridge sunt beleaaaa.....
Goooooooooo Gunnersssssssssss !!!!

Sa fac putin ca mitica dragomir si sa-ti raspund la intrebare....un pronostic
  ?? ...hmmm 7 pct zic eu [e nr meu norocos]


_______________________________________
I got 99 problems but a bitch ain't one

pus acum 16 ani
   
muie arsenal..forza UTD
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
aiurea, aiurea, aiurea 2 bare, ramsey incurca, ah ce meci. Putea fi mai bine dar putea fi mai rau. Poate revine Song si Vermalen (?) nu este accidentat grav. Eu ma bucur pt. ca pot vedea Arsenal la televizor in derbyuri. Nu dau pronosticul ca sunt prea sufletist. Si asa ma gandesc sa ma pensionez mai repede, pe caz de boala la inima

si avem nevoie de un fundas stanga, am zis de mult timp

Modificat de BUGHI (acum 16 ani)


_______________________________________
muist

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la